15.03. 2013 tarihli ve 71 sayılı meclis kararıyla kurumumuza devredilen “Elektronik Ücret Toplama ve Araç Takip/Yolcu Bilgilendirme Otomasyon Sistemi”, 2013 yılından bu yana şirketimiz tarafından sorunsuz bir şekilde işletilmektedir.

Sistem kapsamında şirketimiz tarafından 10 adet yaptırılan  ve 10 yıl süre ile bakımı ve temizliği şirketimiz tarafından yapılan akıllı, klimalı, kapalı duraklar reklam uygulama yolu ile kiraya verilmektedir.

Sistem kapsamında işin sağlayıcısı olan Kent Kart Çukurova Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ile  Adana RTS Sistemi Metro İstasyonlarında kullanılmak üzere 18 adet Kart Dolum Otomatı (TVM) Bayilik Sözleşmesi yapılarak Kentkart kredi satışlarından %0,85 komisyon alınmaktadır.

Metro istasyonlarında bulunan 18 adet TVM şirketimiz tarafından işletilmekte; otomatlardan sorumlu personelimiz 06.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bu sistem kapsamında bulunan Adana Kentkart ve Akıllı Duraklar sayesinde vatandaşlarımızın şehir içi ulaşımı çok daha ekonomik ve konforlu hale gelmiştir.